• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Козацька республіка -це самодіяльне дитяче об'єднання, яке будує свою роботу на принципах добровільності, демократії, родино-національної спрямованості і самоврядування.

Вищий орган республіки - загальне зібрання козачат, козаків і козачок. Всю роботу координує і спрямовує козацька рада, до складу якої входять курінні отамани, активісти республіки.

Головним завданням ШДО є виховання у школярів почуття людської гідності, любові до рідної мови, рідного краю, неньки України, активності, бажання вдосконалювати себе, прагнення зберігати і розвивати традиції рідного народу, єдність слова і діла, поглядів і вчинків на основі національних традицій і звичаїв українського народу, родини, сім'ї.

Козацька республіка виховує у учнів любов до знань - відповідальне становище до навчання.

Діяльність козацької республіки визначається основними принципами:

родино -національної спрямованістю;

добровільністю вступу до козацької республіки та активною участю в її справах;

самодіяльністю козаків у поєднанні з педагогічним керівництвом;

врахуванням вікових особливостей;

романтикою, зацікавленістю, грою у козацько-учнів­ському житті.

Козацька республіка виховує у учнів любов до знань і відповідальне ставлення до навчання.

ШДО має свій девіз: „Ми козацького роду діти, української землі квіти »; емблему у вигляді вітрильника: на верхньому вітрилі зображений тризуб та золоті колоски пшениці, на нижньому - розгорнута книжка з написаними на ній словами, що є основними напрямками роботи: „Учитись жити, цінувати, любити, вміти, працювати"; вимпел блакитного кольору у вигляді корогви із зображенням емблеми і девізом коша; булаву гетьмана, як символ влади.

Козацька республіка

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi